Hakkımda

ÖZGEÇMİŞ;                    

1959 yılında Sinop- Ayancık doğumludur. İlkokulu İstanbul Gaziosmanpaşa Plevne ilkokulunda tamamladı. Ortaokulu İstanbul, Fatihte bulunan Vatan ortaokulunda, Lise öğrenimini yine aynı semtte Fatih Ticaret Lisesinde tamamladı.

Çukurova İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Okul yıllarında ve 1989 yılına kadar babasına ait olan mermer fabrikasında üst düzey yönetici olarak çalıştı. 1989-1996 Yılları arasında Serbest Muhasebeci olarak İstanbul/Fatih’te kendi bürosunda çalıştı. 1996 yılından itibaren serbest muhasebeci mali müşavir olarak kazandığı sertifika ile kendi bürosunda ve değişik firmalarda danışmanlık hizmetleri faaliyetlerinde bulundu.

 

1996 yılında üniversite giriş sınavlarına katılarak Anadolu Üniversitesi hukuk fakültesini kazandı ise ailevi sebeplerden dolayı devam edemedi.

Sahibi ve ortağı olduğu ve Ülkemizde Piyasa değeri olan Şirket alım satım alanında ilk şirket sahibidir.

Ülkemizde ilk piyasa değeri olan şirket alım satım işini başarı ile oluşturmuştur. Bu hususta konusunda tek ve uzmandır. Aynı zamanda Vergi sorunlarında ve uyuşmazlıklarda sayısız firmalara danışmanlık hizmeti vermiştir ve halen vermektedir.

Vergi sorunları ve uyuşmazlıklarda otorite olmuştur.

Vergi sorunlarınızda uyuşmazlıklarınızda ve cezalarda idari çıkış yolları isimli teşekkür ve tebrik ödülü almış kitabı yayınlanmıştır.

Bu konuda problemi olan firmalara yol gösterici bir kitaptır.

Yine piyasada kurumsallaşmış veya kurumsal olmak isteyen firmaların üst düzey yöneticilerine eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda firmalara Hile, Yolsuzluk ve Suiistimal, Eğitim, Denetim ve kriz yönetimi çalışmaları hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıca Kazandığı Sertifikalar olarak;

1- Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından 2002- 2005 yıllarında aldığı bilirkişi sertifikası.

2- Ankara, Hazine Müsteşarlığından 2004 yılında aldığı sigortacılık bağımsız denetim sertifikası.

3- Adli muhasebe uzmanlığı sertifikası sahibidir.

4- Sermaye piyasası lisanslama Sicil ve Eğitim Kurumu tarafından sermaye piyasasında bağımsız denetim lisansı.

5- T.C Kamu gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından bağımsız denetçi belgesi uzmanlık sertifikalarının sahibidir. Konularında hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Sahip olduğu mesleki tecrübe ve bilgi birikimleri nedeniyle Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul da firmalara avukatlara ve üst düzey yöneticilere mali bilirkişilik ve eğitim vermektedir.

 

Bunlar ;

– Asliye Hukuk

– Asliye ve Ağır Ceza Mahkemelerinde

–  İş Mahkemelerinde

– Ticaret ve Vergi Mahkemelerinde, avukatlara ve üst düzey yöneticilere bilirkişi, danışman olarak hizmet vermektedir.

İngilizce bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.