Web Blog Sayfamın Kullanma Koşulları

Yasal Uyarı, BU BLOG SAYFASINI ZİYARET ETMEK;

Cehaletinize ZARAR VEREBİLİR.

Anlattıklarımı; zekânız ile okuyun, zekânız ile düşünün, zekânız ile bakın, zekâ süzgecinizden geçirin,hepsi şirketinizin ve sizin için hayat sigortası gibidir.

Tüh be! Zekâ neydi? Akıl neydi?

Anımsatabilecek olan var mı?

Yukarıda yazdıklarım nelerdi unuttum?

Görüşlerinizi duymak isterim

(1) Bu site kişi, kişiler, şirketler veya şirkete hiçbir şey vaat ve garanti etmez.

Bu site, tümüyle karşılıksız hizmet sunmayı amaçlıyor.

Bu çerçevede sitede reklam yer almıyor.

Yorumlar arasında gözden kaçmış reklam vb. varsa kesinlikle bu siteyle bir ilgisinin olmadığının bilinmesi gerekir.

(2) Bu sitedeki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini ve mesleki tecrübelerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır.

Bu sitedeki yazı ve yorumları dikkate alarak karar verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.

(3) Bu sitede yer alan yazılar hiçbir şekilde yazılı izin alınmadan kullanılamaz.

Her hakkı saklıdır.

(4) Bu sitede yer verilecek soru ve yorumların hakaret, aşağılama, küfür, reklam vb. içermemesi şarttır.

Bu tür soru ve yorumlar siteye alınmamaktadır.

(5) Kişilere yönelik ögeler taşımayan soru, yorum ve katkıların yayımlanabilmesi gönderenin adını açıklama şartına bağlı değildir.

Bunların adsız olarak gönderilmesi halinde sitede yer alması mümkündür.

(6) Kişilere yönelik eleştiri ya da değerlendirme taşıyan soru ve yorumların yayımlanabilmesi için bu soru ve yorumları gönderenin isminin açıklanmış olması gereklidir.

(7) Sitede, site konusu dışında korsan duyuru yapmaya, belli etmeden reklam yapmaya yönelik yorumlar yayınlanmamaktadır.

(8) Değerli dostlar, Engin şahin blogyazılar adlı sitemden başka hiçbir yerde köşe yazısı yazmıyorum, hiçbir medya kuruluşunda yazılı ya da görsel yayın yapmıyorum, youtube kanalım mevcuttur.

Çeşitli toplantı ve konferanslarda o toplantı veya konferansa özel olarak yaptığım konuşmaların youtube veya farklı medya kanalları aracılığıyla izinsiz yayınlanması halinde yayınlayanlar hakkında yasal yollara başvuracağımın bilinmesini rica ederim.

YASAL UYARIDIR;

(Bu internet sitesini ziyaret edenler bu uyarıyı kabul etmiş sayılırlar.)
Makale olarak kaleme alınmış metinlerde ifade edilen görüşler, kaleme alındığı tarihte yazarın savunduğu görüşlerdir. Bu görüşler, mevzuatta meydana gelen / gelecek gelişmeler ile değişmiş olabilir. Her durumda, özellikle mevzuata yapılan yollamalar, bir başka kaynaktan daha teyit edilmeden kullanılmamalı ve ifade edilen görüşlerin, başka ortamlarda kabul görmeyebileceği gözden uzak tutulmamalıdır. Yazarın bu konuda bir taahhüdü de bulunmamaktadır. Mevzuatımızın özellikle vergi mevzuatımızın sık değiştirilen ve farklı anlayışlarla yorumlanabilen yapısı nedeniyle, herhangi bir konuda uygulama yapılmadan önce konunun uzmanlarından profesyonel yardım alınmasını tavsiye ederiz. Bu çalışmada yer alan bilgi ve açıklamalardan dolayı Engin Şahin’e sorumluluk iddiasında bulunulamaz. Çalışma ve yazılardan kaynak gösterilmek şartıyla alıntılar yapılabilir. Ancak çalışma ve yazıların bir bütün halinde kullanımı tüm ortamlar ve kullanım şekilleri için telif sahibinin yazılı iznine bağlıdır.